Βρές απάντησης η δώσε στα συναισθήματα σου...

Απο.όλες.τις.γόνιμες.αξίες.προτιμά.εκείνες.που.γεννούν.συναίσθηματα.ψάχνοντας.λίγο.ζώη.μέσα.στο.χάος.των.μπερδεμένων.σκέψεων.και.τον.προβληματισμώ.σου...

ΑρχικήΑρχική  ΦόρουμΦόρουμ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  Polemistis Server 1 (BETA)Polemistis Server 1 (BETA)  Item Shop  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αντιπρόσωποι & Συνεργάτες
Tainiomania Δωρεάν ταινίες.
Liose Δωρεάν παιχνίδια.
Πρόσφατα Θέματα
Ρολόι

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Μοιραστείτε | 

Σχετικά με τα Cookies

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Βοηθός
[Moderator]
[Moderator]

τι είσαι? male η female? Θηλυκό Ζώδια Ιχθύς Φιλάκια του ερώτα: : 7909224
Κάρμα : 20003
Γενικά Γενικά : Είμαι η Βοηθός από τους Game Servers Forum-site.

ΔημοσίευσηΘέμα: Σχετικά με τα Cookies   20.02.16 8:22

Ένα cookie είναι ένα αρχείο με κείμενο που περιλαμβάνει έναν περιορισμένο αριθμό πληροφοριών, ο οποίος “κατεβαίνει" στον υπολογιστή του χρήστη όταν αυτός/αυτή πλοηγείται σε μία ιστοσελίδα. Επιτρέπει στο φόρουμ να αναγνωρίζει τον χρήστη κατά τη διάρκεια των επόμενων επισκέψεων του για να προσφέρει τη βέλτιστη εμπειρία πλοήγησης.
Ένα Cookie ενεργεί όπως μία σειρά πληροφοριών την οποία μία ιστοσελιδα αποθηκεύει στον υπολογιστή του χρήστη, και με την οποία ο περιηγητής του χρήστη προμηθεύει στην ιστοσελίδα κάθε φορά που ο χρήστης υποβάλλει ένα αίτημα στην ιστοσελίδα.

_________________Meksexases.Com_________________
Πάντα θέλει να διαβάζεις τους κανόνες του κάθε server αλλιώς η GAME MASTERS θα σε κάνουν ban πρόσεχε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχετικά με τα Cookies
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Βρές απάντησης η δώσε στα συναισθήματα σου... :: Οδηγοί σχετικά με θέματα του Forum,+Serers Games και γενικά άλλα θέματα-
Μετάβαση σε: